Naša rodinná farma sa nachádza v Kamennom Moste približne 6 km od Štúrova. Venujeme sa chovu kôz a hydiny s cieľom vytvoriť poctivé produky a čisté potraviny pre našu rodinu a pre ľudí v našom okolí. Postupne sme sa vzdali kariéry a záväzkov v iných pracovných sektoroch, aby sme sa mohli naplno venovať rozvoju našej farmy a aktivít ktoré s ňou súvisia.


Naše produkty:


Domáce vajíčka – myslíme si, že nutričná hodnota vajec je ovplyvnená spôsobom ako chováme sliepky. Sliepky kŕmené prirodzenou stravou a možnosťou voľného výbehu by mali byť ideálnou voľbou.Vo vajíčkach sliepok sa ukladajú dobré aj zlé zložky z krmiva. V tom najlepšom prípade sú plné zdraviu prospešných omega-3 mastných kyselín. Je to prirodzeným výsledkom voľného chovu. Životné podmienky a priestor, ktorý majú k dispozícii, majú obrovský vplyv na kvalitu vajíčok.


Kozie mlieko má pre nás priaznivejšie zloženie ako kravské mlieko, je pre človeka ľahšie stráviteľné. Deti, ktoré sú alergické na kravské mlieko, až 60-70% nemá alergické reakcie pri konzumácii kozieho mlieka. Kozie mlieko obsahuje veľké množstvo minerálov, stopových prvkov a vápnika. Obsahuje horčík, draslík, sodík, mangán a ďalšie vitamíny ako A, C, E, D a vitamíny skupiny B, vrátane kyseliny listovej.


Naše Motto: Podporte farmára tak, že od neho nakupujete, takto bude mať naozaj zmysel hodnota, ktorú vyprodukuje!